40493 registered users

for FREE

Registration

What is 3DC?

3DC will allow you to get a taste of virtual life.

Through your own avatar you will be what you want: a bartender on Ibiza, or supermodel in Paris! Exploring other, tuning up, decorating their own homes, completing quests, earn virtual money, entering into animated interactions are just some of the activities waiting for you in a virtual 3D world.

3DC is a unique virtual world and 3D chat ! Sign up, meet new people and discover real places! Check it out!

Sign up for free Join 38493 users!

Jak to możliwe?

Get prepared for a totally new experience!

Nasz wirtualny świat powstał przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, opierających się na Unity 3D ! Największe na świecie gry przeglądarkowe powstają w tej technologii, dlatego się na nią zdecydowaliśmy. Dzięki temu możemy z dumą powiedzieć, że 3dc to pierwszy w Polsce prawdziwy trójwymiarowy wirtualny świat ! Zarejestruj się i zobacz różnicę :-)

Unia Europejska też jest z nami!

Everyone believes it’s worth joining 3DC :-)

Nasz projekt uzyskał dotacje z Unii Europejskiej, dzięki czemu mogliśmy stworzyć dla was unikalny wirtualny świat. W to, że 3dc to naprawdę coś unikalnego, uwierzyły też instytucje z Unii Europejskiej, które przyznały nam pomoc. Mamy dla was jeszcze dużo niespodzianek, więc korzystajcie z tego co już jest i czekajcie na kolejne nowości ! Możemy wam zdradzić, że wkrótce dołączą kolejne miasta i tysiące nowych użytkowników!

Copyright © 2018 3DC.com All rights reserved